Empresa

NAUTIVELA 82, s.l. es una empresa nàutica amb 35 anys d'antiguitat.

La seva seu principal (Viladamat) es troba a escassos minuts de la població de l'Escala i la seva situació permet un accés ràpid y fàcil. La nova seu, inaugurada a finals del 2011, es troba a la marina més grossa del país i és un dels punts més àlgids de la nàutica a Espanya, Empuriabrava

Gràcies a la seva experiència i a la seva dedicació, Nautivela s'ha convertit en una de les empreses nàutiques més complertes de la província de Girona (Costa Brava).

Compta amb un personal realment qualificat en tots els àmbits i és distribuïdor de marques conegudes i de renom mundial, el qual li permet a Nautivela oferir-li els millors productes i serveis.

Posem al servei dels nostres clients, des de la venda de la embarcació i els seus accessoris, fins al manteniment, les reparacions, la instal·lació d'equipament nou, hivernatges, assegurances o gestions de documentació.

Des dels seus inicis fins avui, Nautivela ha crescut i evolucionat en tots els camps. Compta amb dues grans exposicions d'embarcacions, una àmplia botiga d'accessoris i més de 3000m2 de taller i zona de pupil·latges.

 

 

QUI ES QUI (EQUIP HUMÀ)

 

GERÈNCIA

Ramon FÀBREGAS

Tel.: 972 788 364 | e-mail:ramon@nautivela.net

 

 

Jordi FÀBREGAS

Tel.: 972 788 364 | e-mail:jordif@nautivela.net

  

ADMINISTRACIÓ

Marga PONCELAS

Tel.: 972 78 83 64 | e-mail:marga@nautivela.net

VENDES

Cinto ROMERO Responsable de vendes

Tel.: 972 45 18 18 | e-mail:cinto@nautivela.net

 

VENDES

Julien LE CADRE Comercial vendes

Tel.: 972 45 18 18 | e-mail: julien@nautivela.net

VENDES

Maria SAN JOSE Comercial vendes i Documentació

Tel.: 972 76 59 81 | e-mail: mariasj@nautivela.net

 
FACTURACIÓ

Monica GÓNGORA Facturació

Tel.:  972 78 83 64 | e-mail: monica@nautivela.net

SERVEI POST-VENDA

Oscar ROMANS Servei Post-venda / Responsable Taller

Tel.: 618 754 559 | e-mail: oscar@nautivela.net

 
RECANVIS

Josep VILADOT Recanvis / Recepció taller

Tel.: 972 76 57 65 | e-mail: taller@nautivela.net

RESPONSABLE VELA

Albert GATIUS Servei Post-venda / Responsable vela

Tel.: 699 437 680 | e-mail: gati@nautivela.net